Tuzla Kiremit Aktarma

Tuzla Kiremit Aktarma

Tuzla kiremit aktarma firması olarak çalışmalarımıza yön veren izolasyon uygulamaları ile siz müşterilerimize en iyi izolasyon uygulamaları yapabilmek adına en kaliteli çatı ustaları, ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tuzla çatıcı olarak günümüzde yapmış olduğumuz yalıtım uygulamaları sayesinde müşteri memnuniyetini kazanmış ve kalitesinden asla ödün vermemiş Anadolu çatı binalarda ve yapılarda ustalarımız çatı yapımında kullanılacak malzemenin kalitesi ve usta işçiliğine önem vermektedir. Tuzla izolasyon firmaları, demek çatı veya zemin izolasyonu gibi birçok uygulamayı yapabilen bir firma anlamını taşımaktadır. Tuzla membran çatı kaplama, Tuzla arduazlı kumlu membran çatı uygulamaları, Tuzla quick şıngıl kaplama, Tuzla teras izolasyonu, Tuzla bohçalama izolasyonu gibi tüm çatı yalıtım işlemleri için sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Tuzla çatı tamiri sayesinde binayı rüzgâr, yağış, soğukluk, sıcaklık gibi atmosfer olaylarından izole edebiliriz. Yapının en üst temel elemanına çatı ismi verilmektedir. Çatı, taşıyıcı kısım ve kaplaması olarak iki farklı bölümden oluşmaktadır. Çatı tamiri yapılmadan önce çatının iki bileşeni de ayrı bir şekilde değerlendirilmelidir. Eskimiş ve işlevini artık yerine getiremeyen kısımlar mutlaka yenilenmelidir. Çatının taşıyıcı kısmında bulunan ağırlık ve yük malzemeye çatının eğimine ve cinsine bağlı olarak değişmektedir. Çatı kaplaması, ısı izolasyonu üzerinde önemli bir göreve sahiptir. Çatı kaplaması sayesinde ısı kaybı üzerinde %25 kazanç sağlandığı bilinmektedir. Bu şekilde enerji tasarrufu gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Uzun vadede gelecek nesillere enerji tasarrufu sağlayarak önemli bir miras bırakabiliriz. Bu nedenle çatı tamiri işine önem vermemiz her açıdan üzerimize düşen bir sorumluluktur.

Tuzla çatı tamiri fiyatı konusunda net bir bütçe söylemek doğru değildir. Çatı üzerinde ustalar tarafından yapılacak olan keşif sonucunda bir fiyat çıkartılmaktadır. Tuzla çatı ustası, sizlere ücretsiz bir şekilde keşif imkanı sunmaktadır. Size sunulan fiyat teklifleri doğrultusunda, bilgi sahibi olacaksınızdır. Çatı üzerindeki küçük sorunlar çok makul fiyatlarla çözülebilirken, bazı durumlarda sorunun büyüklüğüne göre çatı fiyatında artış görülmektedir. Çatıların yenilenme işlemine çatı aktarma da denmektedir. Genel olarak halk dilinde, çatı onarımı veya tadilatı olarak bilinir. Çatı üzerinde işlevini yitirmiş olan ve hava şartlarından olumsuz etkilenen çatıları yenileyip ömrünün uzatılması işlemine aktarma da denmektedir.

Tuzla çatı aktarma sırasında çatı üzerinde ısı yalıtımı, su yalıtımı, yağmur suyu oluklarının yenilenmesi ve izolasyonunun sağlanması, karkas uygulaması gibi işlemler yapılarak çatı tümüyle yenilenmektedir. Çalışma tamamlandıktan sonra, tamir sırasında biriken toz ve kiremit atıklarının süpürülmesi gerekmektedir. Daha sonrasında akma ve eğim ölçümü gerçekleştirerek çatının örtme işlemi tamamlanması gerekir. Örtme işlemi tamamlandıktan sonra, yağmur suyu birikmesini önlemek için, gider oluklarını izole etme işlemi gerçekleştirilmelidir. Isı, nem ve ses izolasyonundan sonra, çatı akıtma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Firmamız her türlü çatının ve bacanın tamirini ve yenilenmesini yapmaktadır. Tuzla çatı ustası bünyesinde çalışan ustalarımız eski çatılarınızın tamamen aktarılması ya da sadece sorun yaratan bölgenin tamirini kısa sürede tamamlar. Dilerseniz çatılarınızın kiremitlerinin tamamen yenilenmesi hususunda da yeni kiremit ve diğer yapı malzemelerinin de tamamını kendimiz temin edebiliriz. Böylece yapacağımız işlemlerde sizin hiçbir şey için uğraşmanıza gerek kalmaz. Ayrıca Tuzla çatı ustası firmamız yaptığı işlemlerin ardından gerekli tüm moloz temizlemelerini de yapmaktadır. Firmamız İstanbul’un Tuzla semtinin yanında diğer tüm semtlerde de hizmet veriyor. İster tek katlı isterse de apartmanların çatılarını titizlikle tamir ediyoruz. Bize çatı ile ilgili işlemleriniz için istediğiniz her saat ulaşabilirsiniz.

Our Score
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?