Teras Kapatma

Teras Kapatma

Teras kapatma, değerli müşterilerimizin sıklıkla talep etmekte olduğu önemli işlemlerin başında gelmektedir. Açık alan kullanılan fakat çeşitli sebeplere bağlı olarak rahat bir kullanım imkânı sunmayan teraslar, kapatma işlemi sayesinde çok daha kullanışlı bir hale dönüştürülmektedir. Teras kapatma sistemleri anlamında beklenenden çok daha fazlasını müşterilerimiz için sunmaktayız. Farklı ekipmanlar kullanılarak kişilerin taleplerini en özel şekilde karşılamaktayız. Yapılan teras kapa sistemlerimiz; çelik konstrüksiyon gövdeler ya da ahşap gövde direk ile ortaya çıkarılmaktadır. Zengin ürün çeşitliliğimiz sayesinde cam, şıngıl mebran ya da pergola tente gibi materyaller ile kapatma işlemi gerçekleştirilir.

Kolay ve pratik bir kullanım imkânı sağlayabilmek için özellikle yanlar ve ön kısımlar katlanır cam sistemleri kullanılarak tamamlanmaktadır. Dış tavan uygulamasında ise yine cam, kiremit, mebran, osb, altı zifti ve şingıl izolasyon şeklinde ürünler ile tamamlamaktayız. Güzel bir görünüm için sıklıkla tercih etmekte olduğumuz iç tavan yüzey malzemeleri ise alçıpan, ahşap lambiri, plastik lambiri ya da kompozit olmaktadır. Değerli müşterilerimiz için motorlu tente ya da cam açılır kapanır tavan uygulamalarını hayata geçirmekteyiz. Bu tamamen müşteri talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Teras kapatma sayesinden yılın her mevsimi çok daha kullanışlı alanlara dönüşen teraslar, kişilere daha fazla kullanma avantajı sunmaktadır.

Kışın soğuk hava koşullarından dolayı kullanılamayan teraslar, yazında sıcak ve güneşin etkisiyle kullanılamamaktadır. Bu özel sistemler sayesinde ise teraslar her daim rahatlıkla kullanılabilen ortamlara dönüşmektedir. Farklı yaşam alanlarında en pratik şekilde hayata geçirmekte olduğumuz teras kapatma seçeneklerimiz, bütçe dostu farklı ürün uygulamalarından oluşmaktadır. Özellikle dubleks katların açık alanlarını oluşturan teraslar, ev ya da iş ortamlarında sıklıkla bulunmaktadır. Kumandalı otomatik açılır kapanır teras kapama sistemlerimiz sayesinde teras alanlarınızı istediğiniz şekilde kolayca kullanma avantajına sahip olabilirsiniz.

Dört mevsim teras kullanma avantajına sahip olabilmek için sizlerde firmamızdan teklif alabilir ve bütçenize en uygun seçeneklerden birini değerlendirmeye alabilirsiniz. Çatı ve teras kapatma sistemleri, farklı renk ayrıcalıkları ile bananınızın dış görüntüsüne uygun bir duruş sergilemektedir. Hem ergonomik hem şık ve kullanışlı teraslara sahip olabilmek için sizlerde Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarından olan firmamızdan indirimli fiyat teklifi alabilirsiniz. Maksimum izolasyonlu kapama hizmetlerimiz sayesinde kapatılan terasınızı bir oda gibi kullanabilir ve ısı alışverişlerinin ortadan kaldırılmasına bu özel sistemler ile yardımcı olabilirsiniz. Açık teraslarınız artık ekonomik kapama sistemlerimiz sayesinde çok daha kullanışlı mekanlara kolayca dönüşebilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?