Persan Kiremit

Persan Kiremit

Çatı kaplamaları arasında piyasaya girdiği günden beri sektörde liderliği üstlenen PERSAN kiremitleri; soğuğa, sıcağa, neme, donmaya, asitlere karşı direncini Erper perlitinden alır. Geleneksel yapı elemanlarına oranla 7 kat daha iyi Sınıfının en iyi ürün çözümleri ile çatılara özel, özgün sistemler sunan Persan, kiremitte suya ve donmaya karşı 60 yıl garanti vermektedir. Persan; yağmur, kar, dolu, don, gece-gündüz sıcaklık farkları, IR ve UV radyasyonu, rüzgar, dış kaynaklı sesler vb. dış koşulların etkisini minimuma indirmektedir.

%40’a varan enerji tasarrufu
Yapısal özellikleri nedeniyle kimyasal etkilere dayanıklı olan Persan kiremitleri, çatı kaplama ve yalıtımında, yağmur indirme çözümlerinde, çatı yenilemelerinde, sıcak ve soğuk iklimlerde yer alan tüm çatı tiplerinde uygulanabilir. Binaları yazın serin, kışın sıcak tutar. -42 C dona dayanıklıdır. Persan perlit kiremitleri -42 0C dona karşı dayanıklıdır ve yüksek dayanıma sahiptir. Hafifliği ile binanın statik ağırlığını düşürür. Polyester esaslı su yalıtım örtüsü nefes alabilme özelliği sayesinde çatı konstrüksiyonunun ömrünü uzatır. Persan akdeniz serisi akrilik yüzey kaplamalı Kiremitleri minimum su emme ve estetik görünümü birleştiren ürün serisidir. Otomasyon ile desteklenen ve hazırlanması aşamasında pigment boyayla renklendirilen harç ile üretilen kiremitlerin üzerine paketleme öncesi yapılan boyama işlemi her bir kiremidin aynı tonda ve gramajda boyanmasını sağlayarak çatınızda tek tip rengi yakalamanızı sağlar.

İstenilen renkte üretimi de sağlanan bu kiremitler uzun yıllar boyunca renklerini korur. Persan akdeniz doğa serisi kırmızı demiroksit perlit kiremitler harcı hazırlanırken homojen bir biçimde karıştırılan renklendirici pigmentler sayesinde kalıcı ve doğal görünümlü bir yapıya kavuşur. Mat yüzey yapısı ile çatınıza doğal bir güzellik katar. Persan akdeniz doğal perlit gri kiremit mollaköy doğal perlit’in kendi rengindedir ve bu rengi ömrü boyunca korur. Açık rengi dolayısı ile yansıtıcılığı yüksektir ve binaların çatı aralarındaki ısınmanın azaltılmasıyla çatı katları ile üst katların soğutma giderlerinin azaltılmasına katkıda bulunur.

Persan ergan serisi kiremitleri minimum su emme ve estetik görünümü birleştiren ürün serisidir. Otomasyon ile desteklenen ve hazırlanması aşamasında pigment boya ile renklendirilen harç ile üretilen kiremitlerin üzerine paketleme öncesi yapılan boyama işlemi her bir kiremidin aynı tonda ve gramajda boyanmasını sağlayarak çatınızda tek tip rengi yakalamanızı sağlar. İstenilen renkte üretimi de sağlayan bu teknik ile çatınız binanızındış rengine, yapısına, çevrenize ve zevkinize uyumlu hale gelir. Uygulama sonrası kiremitler uzun yıllar boyunca renklerini korurlar. Kullanılan boya ve boyama tekniği isteğe bağlı olarak çatınızda uygulamadan sonra da renk değişimi veya uzun yıllar sonra eski rengini yenileme imkânı verir.

Bir önceki yazımız olan Marsilya Kiremit başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Our Score
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?