Onur Kiremit

Onur Kiremit

Onur Kiremit Türkiye’nin en modern renkli beton çatı kiremit tesislerinden bir tanesidir. Tesisimizde el değmeden Avrupa standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerimiz TS EN 490+A1 standart numaralı belgeye sahiptir. Ürünlerimiz uzun ömürlü ve estetik yapısı ile yapılarınıza değer katar. Kil kiremit beton kiremit ile aynı ömür ve özelliklere sahiptir. 1 m²’deki ağırlığı beton kiremit ile aynı ağırlıktadır. Kil kiremit’te 1 m²’de 16 adet, beton kiremit 1 m²’de 10 adet kiremit bulunmaktadır.

Beton kiremitin 1 adet kapatma alanı kil kiremitten daha fazla olduğu için uygulaması daha hızlı ve kolaydır. Beton kiremit halk arasında daha ağır bir malzeme ön yargısı bulunmaktadır. Kiremit bir yapının en önemli yapı taşlarından bir tanesidir. Yan yana bir birine kenetlerek, üst üste belli bir bini mesafesi ile uygulanır. Yan kenetler içerisinde bulunan çift kanallı su tahliye hattı sayesinde yoğun kar ve yağmur sularının profesyonel bir şekilde tahliyesini sağlar. Sıfır hata ile birbirine kenetlenen çatı kiremitleri montaj deliklerinden vida ve çivi ile sabitlenebilir.

Bu sayede büyük fırtınalara karşı direnç sağlar. Çeşitli renklerde üretimini yaptığımız beton çatı kiremitleri projelerinize değer katar. Çatı ustaları ve satıcı bayiler ağırlık karşılaştırmalarını 1 adet kil kiremit ve 1 adet beton kiremit ile yapmaktadırlar. Fakat kil kiremit ile beton kiremit’in 1’er adet kapatma alanlarının aynı olmadıklarını unutmamaları gerekiyor. Beton kiremit’i kil kiremit’ten ayıran en büyük avantajı tam otomatik tesiste az işçi ile üretildiğinden dolayı daha ekonomik fiyatlara mal olmaktadır. Bu özelliğinden dolayı beton kiremit kil kiremitten pazar payında bir adım öndedir. Uzun ömürlü bir çatı istiyorsanız tercihiniz Onur Kiremit olmalı. Renkli olmasının yanında uzun ömürlü, hafif, kolay montaj ve estetik görüntüsü tercih sebepleriniz olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?