Çatı Penceresi

Çatı Penceresi

Optistep çatı penceresi modelleri her alanda kendini geliştiriyor. Günümüz çağında ise optistep çatı penceresi oldukça kullanılan pencere modelleri arasında yer alıyor. Optistep çatı pencereleri hem görüntü bakımından çok hoş duruyor hem de kullanıcılarına pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Optistep çatı pencerelerinde güç kaynağı pencerenin alt tarafına yerleştiriliyor. Böylece pencereyi kullanırken zorluk yaşamıyorsunuz. Optistep çatı pencerelerinin kanadı 180 derece döndürülebiliyor. Bu sayede rahat bir şekilde pencerenizi temizleyebiliyorsunuz. Ön tarafını sildikten sonra diğer tarafını çevirerek de temizlik işlemini yapabilirsiniz.

Optistep çatı pencerelerinde alarm sistemi mevcuttur. Evinize hırsız girmeye yeltendiği zaman pencerede bulunan alarm ötüyor ve siz de buna göre tedbirinizi alabiliyorsunuz. Pencere alarm verdiği için anında müdahale edebilirsiniz. Yağmur yağdığı zaman da sinyal veren optistep çatı penceresini kapatarak tedbir alabilirsiniz. Çatı pencereleri hiçbir şekilde yağışlı havalarda sızıntı yapmaz. Bu nedenle yağışlı havalarda evde olmasanız bile pencere sızıntı yapmayacağı için içinizi ferah tutabilirsiniz. Akıllı sisteme sahip olan optistep çatı pencereleri sayesinde evinizi güvene alabilirsiniz. Firmamızda satışı yapılan optistep çatı pencerelerinin kurulumu oldukça kolay. Evinize geldiğimiz zaman birkaç saat içerisinde optistep çatı penceresinin kurulumunu yapıyoruz. Firmamızdan optistep çatı penceresi satın alarak kendinize güvenli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Firmamızdan detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Velux çatı pencereleri her geçen gün kendini geliştiriyor. Firmamızda bu gelişmelere ayak uydurarak yeni çalışmalar yürütüyor. Bu yeni çalışmalardan bir tanesi de velux çatı penceresidir. velux çatı pencereleri uzaktan kumanda ile çalışabiliyor. Böylece tek bir tıkla pencereyi açıp kapatabiliyorsunuz. Velux çatı pencerelerinde her şey otomatik olarak ilerliyor. Siz evde yokken yağmur yağsa bile pencere otomatik olarak kendini kapatıyor. Velux çatı penceresi modelleri ahşaptan üretiliyor ve ahşap sayesinde mekanınızdaki sıcaklık kendini hep koruyor. Ayrıca ahşap olması sayesinde mekanınızda otantik bir ortam oluşuyor.

Velux çatı penceresi ile çatı katınız hep havadar kalabilir. 90 derecelik açılma açısıyla tek bir tıkla odanızı havalandırabilirsiniz. 180 dereceye kadar açılan pencere kanadı sayesinde de kolay bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Sonrada istediğiniz gibi pencereyi kapatabilirsiniz. Firmamız velux çatı penceresini siz istediğiniz zaman adresinize montaj yapıyor. Kurulum işlemi çok kısa olduğu için sizlere vakit kaybettirmiyoruz. Fiyatlarımız da oldukça uygun olduğu için sizlerin bütçenizi aşmayacak şekilde akıllı pencerelerimizi çatı katınıza yerleştiriyoruz. Sizler de evde olmasanız bile çatı katınızda bulunan velux pencerelerinizin kullanım kolaylığını yaşayabilirsiniz. Velux çatı penceresi hizmeti almak için firmamızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. Size en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

ÇATI PENCERESİ MONTAJ RESİMLERİMİZ

Detaylı bilgi için; 0533 267 34 95

Optistep Marka Çatı Merdiveni Satışını Yapmaktayız. Ürünler için detaylı görsel resimleri

Bir önceki yazımız olan Teras Kapatma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Our Score
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?