Braas Kiremit

Braas Kiremit

Braas, çatı sistemlerinde kendisini kanıtlamıştır. Bu yüzden büyük markalar arasında yer alır. Braas çatıları sistemleri, kaliteli malzemelerden üretilir. Her çatı eğimine uyum sağlaması, yüksek performans göstermesi ve yıllara meydan okuması, çatıları özel yapar. Uzun yıllar, dayanımı sayesinde güvenle kullanılabilir. Muazzam görünümlü çatısı olmasını isteyenler, Braas bayileri ile çalışmalıdır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm hizmetlerinde uygun fiyatlar sunmaya özen gösterir. Her zaman destek verir. Çatı kaplamasının iyi tasarlanmış, olması, uzun ömürlü ve işlevsel olması için yeterli değildir; kullanılan ürünlerin standartlarda belirtilen teknik özelliklere de sahip olması gerekir.

Üstün teknik özelliklere sahip olan Braas kiremit, sadece standartlara uymakla kalmaz, gelişmiş braas teknolojisi sayesinde standartların üzerinde gösterdiği performans ile sektöründe öncü olmak rolünü de üstlenir. Braas çatı sistemleri, uzun ömürlü ve estetik bir çatı kaplama malzemesi olarak Braas Kiremit’i sunuyor. Yeni nesil teknolojilerle üretilen braas Kiremit, farklı model, renk, yüzey ve dokularda, modern ve geleneksel tüm mimari tarzlara hitap eden tasarım alternatifleri ve 30 yıl suya ve dona karşı garantisi ile birlikte çatılara değer katıyor. Sağlıklı, konforlu ve uzun ömürlü bir çatı için yenilikçi, birbiriyle tam uyum sağlayan birçok akıllı ürün bir arada bulunuyor.

Braas kiremit suya ve dona karşı 30 YIL ürün özellikleri garantisine sahiptir. Üretim teknolojisi sayesinde çok uzun yıllar hizmet edebilen Braas Kiremit, kendisine özel “Garanti Belgesi” sertifikası ile birlikte sunulur. Braas Kiremit modern-geleneksel her zevke uygun model, renk ve dokularda 13 farklı alternatife sahiptir. Tüm kiremit ve tamamlayıcı kiremitler aynı otomatik makinelerde üretildiği için renk ve şekillerde maksimum uyum sağlanır. Braas kiremit kalıplı üretim teknolojisi gereği birbirleriyle şekil ve ebat farklılığı göstermez. Ayrıca diğer kiremitlere göre daha büyük ebatlara sahiptir. Böylece birbiri üzerine çok iyi oturur, kolay yerleştirilir, hızlı döşenir. Bu sayede yüksek yağmur geçirme direnci de sağlanır.

Braas kiremit kalıplı üretim teknolojisi sayesinde sıkıştırılmış bir yapıya sahip olduğu için bünyesine çok düşük bir oranda nem alır. Bunun neticesinde de en soğuk iklim koşullarında, gece-gündüz arasındaki yüksek sıcaklık farklılıklarında bile güvenle kullanılabilir. Braas kiremit sıcaklık farklılıklarında genleşme ve büzülme gibi bir davranış göstermez. Orjinal şekil ve ebat düzgünlüğünü uzun yıllar korur. Ayrıca yüksek yoğunluğu sayesinde ses geçirme direnci göreceli olarak daha yüksektir.

Braas kiremit A1 sınıfı hiç yanmaz özelliğine sahip olduğu için 2009 yılında yürürlüğe giren yeni yangın yönetmeliğinin ön gördüğü tüm koşullara uygundur. Düzgün bir alt yapı ile döşenmiş Braas Kiremit, sıkıştırılmış yapısı sayesinde dolu yağışı başta olmak üzere çatıya gelen yüklere karşı yüksek direnç gösterir. Ayrıca bir hasar halinde bile, diğer çatı örtülerine göre çok daha kolay değiştirilebilir, tamiratı kolaydır. Braas kiremit m2 ağırlığı olarak diğer kiremitlerle aynı mertebede ağırlığa sahiptir. Ancak bir adedi diğer kiremitlere göre daha büyük olduğundan rüzgara karşı daha fazla direnç gösterir. Braas kiremit, tamamen doğadan elde edilen hammaddelerin bilgisayar kontrollü tam otomatik makinelerde bir araya getirilmesi ile üretilir. Çevreye saygılı bir üretim teknolojisi kullanılarak üretilen Braas Kiremit kalitesi sabittir, değişkenlik göstermez.

Bir önceki yazımız olan İzole Kiremit başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Our Score
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?