Bayrampaşa Kiremit Aktarma

Bayrampaşa Kiremit Aktarma

Bayrampaşa kiremit çatı aktarma tamiri ve tadilatı işlerinde yapılan işler öncelikle komple elden geçirilen revizyonu sağlanan bir çatıyı neler yapıldığını ele alırsak, kiremit kaplama bir çatı aktarımı yapılmasında çatının kiremitlerinin komple olarak sökülmesi istiflenmesi su kanallarında oluşmuş olan toz pisliklerin fırçalar kullanılarak temizlenmesi, kaplama altına su yalıtım örtüsünün komple olarak ve üst üste binecek şekilde serilmesi, çatı yağmur oluklarının değişimi burada tercihe göre pvc oluk veya eksiz oluk tercih edilebilir.

Baca dipleri aydınlık kenarları çatı çıkış kapağı kenarları yatay dereler kuşluk kenarları ve benzeri alanların yine tercihe göre kumlu folyolu membranlar kullanılarak su yalıtımlarının sağlanması, çatı aydınlık malzemesinin değişimin yapılması burada cam, pleksi, polikarbon gibi ürünler kullalmaktadır. sonrasında kiremitlerin dizilmesi kısmı bölgelerde sabitlenmesi eksik kalacak kiremitlerin yenisi ile tamamlanması omuz mahyaların dizilmesi sonrası kum çimento harç ile sabitlenmesi sıvanması sonlanması.

Bayrampaşa çatı aktarma zamanla kullana kullana aşınmış çatıların tekrardan yenilenmesi demektir. Çatılarda tıp ki diğer her şey gibi zamanla kullanılmaktan aşınırlar. Kışın rüzgâr, yağmur ve doluya maruz kalır. Yazın ise yüksek dereceli ısılara maruz kaldıkça o dışarıda bulunan çatılar ya yerinden kayar, ya da eskir. Bu gibi durumlarda işini de iyi olan bir çatı firmasına gidip çatı aktarması için onunla anlaşmak gerekir.

Bir çatı aktarma firması olarak zamanla eskimiş ve aşınmış çatıları tekrara aynı malzemeye yakın malzeme ya da müşterinin istediği kalitede başka bir malzemeler ile o çatıyı aktarırız. Çatı aktarma işlemleri zaten genellikle tuğlalar için geçerlidir. Tuğla olmayan çatı yenilenmesine çatı aktarma denmez. Bu şekilde tuğla dışında farklı malzemeler ile değişim olursa bu duruma çatı kaplama gibi isimler verilir. Ev sahibi düzenli olarak çatısına bakım yaptırmayıp, zamanı gelince çatı aktarma yaptırmazsa; bu kişilerin çatıları iyice eskidiği için, kışın çatıdan akma olur.

Bayrampaşa çatı aktarma işlemlerinde çürük tahtalar sökülüp, çatı oyuntuları sökülüp tekrar yenilenir. Çatı baştan aşağıya değişim yapılacağı için çatı aktarma işlemleri yaz mevsimlerinde tercih edilir. Kişiler yazın bizlere gelip çatı bakımı ve çatı yenilemesini yaptırdıktan sonra kış mevsimini sorunsuz, problemsiz, hiçbir şekilde ne akma nede sorun olmadan geçirir. O sebepten çatılarınıza düzenli olarak bakımını ve de aktarımını yaptırın ki kışın başınız ağrımadan, rahat bir kış geçirir. Yoksa diğer türlü çatıda problem olursa çatının yağmur ve kar sularını içine alır oda zamanla evinizin akmasına sebep olur.

Böylece tüm kış devamlı bir çatıya gidip düzetme gereği duyarak geçirirsiniz. Ki zaten herkeste öyle çatıya çıkınca hemen düzeltme yapamaz. Nasıl her işin ustası var ve işten o anlarsa çatıların ustası da biziz. Çatıların bakım ve onarımdan eksiksiz ve de son derece titiz işçilik ile çalışarak sizlere hizmetler vermekteyiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?