Başakşehir Kiremit Aktarma

Başakşehir Kiremit Aktarma

Başakşehir kiremit çatı aktarma zamanla kullana kullana aşınmış çatıların tekrardan yenilenmesi demektir. Çatılarda tıp ki diğer her şey gibi zamanla kullanılmaktan aşınırlar. Kışın rüzgâr, yağmur ve doluya maruz kalır. Yazın ise yüksek dereceli ısılara maruz kaldıkça o dışarıda bulunan çatılar ya yerinden kayar, ya da eskir. Bu gibi durumlarda işini de iyi olan bir çatı firmasına gidip çatı aktarması için onunla anlaşmak gerekir. Kiremitle kaplı bina çatılarınızda zaman içinde iklim farklılığından ya da zaman aşımına bağlı olarak yıpranma, kırılma vb. diğer kaynaklanan problemler yaşanabilmektedir. Yağmur ve kar sularına karşı böyle durumlarda koruma özelliğini kaybeden çatılarınız binanızda ki ısı kaybı, nemden kaynaklanan duvar sorunları gibi problemleri ortaya çıkarabilmektedir.

Profesyonel bir ekip ile çatı aktarma hizmeti veren Çatıcıyız olası problemlerinizi ortadan kısa sürede kolaylıkla kaldırarak gelecekte daha büyük masraflardan sizleri kurtarabilmektedir. Aktarma işlemi sırasında semer bölümlerinde bulunan omuz mahyaları harçlama işlemi sırasında harcı içine kırmızı boya da karıştırarak kiremitlere uygun bir görüntü bütünlüğü sağlanmaktadır. Bu sayede çatılarınızda farklı renk geçişlerine izin verilmeyecektir. Çatı yüzeyine serilen kiremit altı muşambasına balyalar halinde istiflenen kiremitler çatıya tadilat sonrasında yeniden titizlikle döşenmektedir. Bir çatı firması olarak zamanla eskimiş ve aşınmış çatıları tekrara aynı malzemeye yakın malzeme ya da müşterinin istediği kalitede başka bir malzemeler ile o çatıyı aktarırız.

Başakşehir çatı aktarma işlemleri zaten genellikle tuğlalar için geçerlidir. Tuğla olmayan çatı yenilenmesine çatı aktarma denmez. Bu şekilde tuğla dışında farklı malzemeler ile değişim olursa bu duruma çatı kaplama gibi isimler verilir. Ev sahibi düzenli olarak çatısına bakım yaptırmayıp, zamanı gelince çatı aktarma yaptırmazsa; bu kişilerin çatıları iyice eskidiği için, kışın çatıdan akma olur.

Başakşehir kiremit çatı aktarma işlemlerinde çürük tahtalar sökülüp, çatı oyuntuları sökülüp tekrar yenilenir. Çatı baştan aşağıya değişim yapılacağı için çatı aktarma işlemleri yaz mevsimlerinde tercih edilir. Kişiler yazın bizlere gelip çatı bakımı ve çatı yenilemesini yaptırdıktan sonra kış mevsimini sorunsuz, problemsiz, hiçbir şekilde ne akma nede sorun olmadan geçirir.
O sebepten çatılarınıza düzenli olarak bakımını ve de aktarımını yaptırın ki kışın başınız ağrımadan, rahat bir kış geçirir. Yoksa diğer türlü çatıda problem olursa çatının yağmur ve kar sularını içine alır oda zamanla evinizin akmasına sebep olur.

Böylece tüm kış devamlı bir çatıya gidip düzetme gereği duyarak geçirirsiniz. Ki zaten herkeste öyle çatıya çıkınca hemen düzeltme yapamaz. Nasıl her işin ustası var ve işten o anlarsa çatıların ustası da biziz. Çatıların bakım ve onarımdan eksiksiz ve de son derece titiz işçilik ile çalışarak sizlere hizmetler vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy Kiremit Aktarma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Our Score
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?