Başak Kiremit

Başak Kiremit

Başak çatı sistemleri uygulama detaylarını; mimarlar, inşaat mühendisleri, müteahhitler, uygulamacılar ve sektörle ilgili diğer tüm kullanıcılar için teknik açıdan eksiksiz ve anlaşılır şekilde çözümlemiştir. Türkiye’ nin her bölgesinde eğitimli bayi ve uygulamacılarımız hizmetinizdedir. Sürekli gelişim, müşteri memnuniyeti, iletişim, ürün kalitesi,tedarikçi firmalarla işbirliği, kalite anlayışı gibi temel başarı faktörlerini benimsemiş olan Başak Çatı ve Cephe Sistemleri, uzman kadrosu ile üretimini gerçekleştirdiği malzemelerin kullanımıyla ilgili müşterilerine gerekli tüm desteği vermektedir. Başak Çatı ve Cephe Sistemleri ile detaylı ve kaliteli yaşam alanları oluşturmak mümkündür.

Başak Kiremit

Başak ürünleri doğal, estetik ve çevrecidir. Tamamen doğal kilden üretilir ve insan sağlığına zararlı kanserojen maddeler içermez,% 100 geri dönüşümlüdür. Her türlü doğa şartına karşı ve yangına karşı dayanıklıdır, yanmaz. Modern tesislerde doğalgaz ile yüksek sıcaklıkta pişirilerek üretilir. Başak çatı ve cephe sistemleri geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, özel aksesuar ve tamamlayıcı yan ürünleri ile çatılarda uygulama kolaylığı sağlar ve uygulayıcılarına proje desteği verir. Kendi hedeflerine uygun olarak, en iyi ürün ve hizmeti sunabilmek amacıyla, çatı detay çözümleri için dünyanın en iyi ve kaliteli markaları ile işbirliği yapmaktadır. Firmamız çatı ile ilgili her şeyin işimizin bir parçası olduğu düşüncesiyle, pazarda metal kiremit satışınıda uzun yıllardır yapmaktadır.

Başak kiremit üç farklı model ve onaltı farklı renk seçeneğinden oluşan Başak Metal Kiremit, kötü hava koşullarına kar, yağmur, aşırı rüzgar ve UV ışınlarına dayanıklı bir üründür. Başak metal kiremit hafif bir ürün olduğundan uygulama sırasında ustalara kolaylık sağlar. Uzun ömürlü ve çevre dostudur. Estetik bir ürün olup sekiz farklı katmanın bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş, çatınızda da kişisel zevklerinizi gösterebileceğiniz, doğal taş ve renkli granül ile kaplanmış galvanize edilmiş çelikten en son teknoloji ile üretilmiştir. Metal üzerinde kullanılan taşlar; doğal taşlarla birlikte en son teknoloji ile renklendirilmiş granüllerle harmanlanarak farklı renklerde her zevke uygun olarak üretilmektedir.

Binalar için estetik görünüm sağlayan, su ve ateşe karşı son derece dayanıklı olan başak kiremit ile ilgili sizlerde güvenilir alışverişe imza atabilirsiniz. Böylece başarılı ve sorunsuz bir başak kiremit seçim yapmanın farkına da varabilirsiniz. Pek çok projenin altına imza atan başak kiremit ile artık hızlı sipariş verebilir ve sene boyu uygun maliyetler başak kiremit ödeyebilirsiniz. Size sunduğumuz model arasında olan başak kiremit ile de seneler boyu kullanım performansına ulaşacaksınız. Başak kiremit almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Farklı model ve renk seçeneği ile artık ülkenin her yerine başak kiremit tedarik ettiğimizi de ifade edelim. Hemen başarılı ve karlı başak kiremit alışveriş için sizlerde bizi arayın, kaliteyi ucuza almayı başarın.

Bir önceki yazımız olan Braas Kiremit başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Our Score
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?