Bağcılar Kiremit Aktarma

Bağcılar Kiremit Aktarma

Bağcılar kiremit aktarma hizmetlerini yıllardır vermekte olan firmamız gelişen teknoloji ve malzeme kalitesine de uygun şekilde hizmetlerinin kalitesini artırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler çatı aktarma çalışmalarımızda çatılar için gerekli olan tüm tamir ve onarım süreçlerini kusursuz bir şekilde yerine getirerek sizlere sunmaya devam ediyoruz. Çatıyı örten ana parça olan çatı kiremitlerinin kontrol edilip eğer kırık ya da kullanılmayacak hale gelmiş kiremitler varsa bunların değiştirilmesi ile başlayan süreçte su yalıtım örtüsünü kontrol ederek çatı aktarmaya devam ediyoruz. Çatının güçlü kalabilmesi için en önemli elemanlar olan çatı taşıyıcılarının güçlendirilmesini sağlayıp eğer çatıda gizli dere bulunuyorsa havuzlama tekniğinden yararlanarak bu bölümde yağış sularının içeriye girmesini önleyecek önlemleri de alıyoruz.

Evlerin en önemli dış cephe noktalarından biri olan çatılarda zaman içinde çeşitli sebeplerle yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında çatının bozulması kişileri kendi başlarına bunun tamirini yapmaya yöneltebiliyor. Oysa bu noktada doğru bir onarım işlemi için mutlaka profesyonel bir ekipten destek alarak doğru malzemelerle doğru şekilde çatı onarım işleminin yapıldığından emin olmak gerekiyor. Olumsuz hava şartları veya çatı üzerinde gezinilmesi sonucunda yaşanabilecek bozulmalar karşısında gerçekleştirilen tüm çatı elemanlarının ve çatı döşemesinin düzeltilmesi işlemine çatı aktarma adını vererek bu hizmeti sizlere sunuyoruz. Çatının tekrar eski işlevselliğine kavuşmasını sağlayacak olan bu işlemde çatının farklı bölümlerinde onarımlar gerçekleştiriyoruz.

Çatıların kar ve rüzgâr yüklerini emniyetle taşıyabilmeleri, yağmur ve kar sularını da bina içerisine almadan, en çabuk ve düzenli biçimde yağmur oluk ve borularına aktararak, binadan uzaklaştırmaları gerekir. Ayrıca çatılara uygun eğim, şekil ve boyut verilerek, estetik görünümleri de sağlanmalıdır. Düzenli çatı aktarma yapılmadığında taşıyıcı çatı ahşap malzemesi zamanla çürür, taşıyıcılığı azalır. Çatı arasında küf ve bakteri oluşur, sağlıksız ortam oluşur. Kiremitler sadece çıta üzerine yerleştirilmiş ise çok fazla eğim kaybı ve çukurlar oluşur. Bunun sonucunda suyun akışkanlığı kaybolduğundan kiremit aralarından bina su alacaktır. Aynı zamanda çatı üzerinde gereksiz gezinmelerden dolayı kiremit, mahya kırılmaları yaşanacaktır. Bu gibi nedenlerden çatının yenilenerek ömrünün uzatılması gerekir.

Çatılarda yaşanan bozulmalar sonrasında gerçekleştirilen çatı aktarma işlemi doğru yapılmadığı takdirde aynı sorunların tekrar ortaya çıkmasına sebep olabilecek sorunları da beraberinde getirmektedir. Bağcılar çatı aktarmalarında mutlaka profesyonel bir ekipten destek alınması gerektiğini dile getiriyoruz. Özellikle kiremitlerin tek tek kontrollerinin yapıldığı sırada kiremitlerin üzerinde gezinme aşamasında sahip olunması gereken dikkat ve özen için bu işin mutlaka profesyonel olarak çalışan ekipler tarafından yapılması da gerekiyor. Buna ek olarak bizler yıllardır bu sektör içinde faaliyet gösteren bir firma olmanın verdiği avantajlar sayesinde çatıların özelliğine ve malzemeye bağlı olarak sizlere çok uygun fiyatlarla hizmet olanağı da sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Avcılar Kiremit Aktarma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Our Score
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?