Avcılar Kiremit Aktarma

Avcılar Kiremit Aktarma

Avcılar kiremit aktarma ve Avcılar çatı aktarma fiyatları konusunda en iyi şekilde kaliteli hizmeti vermekteyiz. Avcılar bölgesini çok iyi bilen profesyonel ekiple siz müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Düzenli çatı aktarma yapılmadığında taşıyıcı çatı ahşap malzemesi zamanla çürür, taşıyıcılığı azalır. Çatı arasında küf ve bakteri oluşur, sağlıksız ortam oluşur. Kiremitler sadece çıta üzerine yerleştirilmiş ise çok fazla eğim kaybı ve çukurlar oluşur. Bunun sonucunda suyun akışkanlığı kaybolduğundan kiremit aralarından bina su alacaktır. Aynı zamanda çatı üzerinde gereksiz gezinmelerden dolayı kiremit, mahya kırılmaları yaşanacaktır. Bu gibi nedenlerden çatının yenilenerek ömrünün uzatılması gerekir.

Çatının tekniğine uygun olarak karkasının tamir ve bakımı yapıldıktan sonra kiremit altına jüt serilerek, derelere galvanizli saç yerleştirip su yalıtımı yapılarak mevcut sağlam kiremitler döşenerek çatının aktarılması yapılmış olur. Genel olarak çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi veya tamiri, çatı karkas onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir. Avcılar kiremit çatı aktarma işini uzman ekibimizle yaptırdığınızda çatı probleminiz kökünden çözülmüş olur.

Çatılar şüphesiz, yapılardaki en önemli elemanlardan biridir. Ev, okul, hastane, alışveriş merkezi, plaza vb bütün yapıların üzerini örten ve yapıyı yağmur ve güneş ışığı gibi dış etkenlere karşı koruyan bu yapıların bakım, onarım, tamirat gibi işlemlerinin aksatılmadan yapılması büyük önem taşımaktadır. Zira bu yapı elemanlarının belirli bir ömrü bulunmakta ve ilk kurulumunda izlenen yöntemler, yapımında kullanılan malzemeler, çeşitli iç ve dış etkenlerden dolayı bir zaman sonra bazı problemler oluşmaktadır. Çatı malzemeleri, zamanla eskiyip yıpranabilmekte, kırılabilmekte veya küf ve rutubet gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar tespit edildiği zaman, çatı aktarma işleminin vakit kaybetmeden yaptırılması gerekmektedir. Aksi takdirde, sorun hızlı bir şekilde büyüyebilmekte, yapı içerisinde yaşayan insanlar için konfor ve güvenlik problemleri ortaya çıkabilmekte ve başta uygun fiyatlara tamir mümkün iken, daha sonrasında maliyet giderek artabilmektedir.

Geçmişten edindiğimiz tecrübeler, her türlü çatı uygulamasında sahip olduğumuz bilgi ve birikim, kaliteli hizmet anlayışımız ve müşterilerimize verdiğimiz önem ile çatı uygulamalarını sizin için bir problem olmaktan çıkarıyoruz. Aktarılması gereken çatılarınız ile ilgili bizimle iletişime geçtiğimiz zaman size en kısa sürede alanında uzman bir çatı ustası göndermekteyiz. Belirttiğiniz adrese gelen ustalarımız, sorunu yerine tetkik etmekte ve uygun bir yöntem ile gerekli çözümü uygulamaya başlamaktadır. Bu noktada her zaman çözüm odaklı düşünüyor, fiyat / kalite anlamında size optimum seçenekleri sunuyor ve uygulamalarımıza kullandığımız kaliteli malzemeler ile çatınızın ömrünü uzatıyoruz.

Çatılarla ilgili yapılan her işlemin hem kısa hem de uzun vadede büyük bir önemi haizdir. Uygulamalardaki en küçük bir hata ve atlanılan basit bir detay, sorunların büyümesine yol açabilmektedir. Bu bakımdan çatılarınız ile ilgili sorununuz ne olursa olsun çatı akması, izolasyon problemi, kiremit altı membran uygulaması, gizli dere vs sizlere her zaman ihtiyacınız olan profesyonel desteği sağlıyoruz . Sizin de çatınız ile ilgili yaşadığınız bir problem var ise vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçebilir ve potansiyel çözümler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ataşehir Kiremit Aktarma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Our Score
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hasan Yıldırım
Hasan Yıldırım
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?